Risotto van erwtjes en sla
Fairly difficult
Cheap
Risotto met erwtjes en verrasend sla
 

Share This Recipe

Category: Main courses Vegetarian Risotto
Seasons
Tags:

Ingredients

For 4 Person(s)

Ingredienten

1 g Boter
1 stuk(s) grote Ui, fijngesnipperd
2 teentje(s) Knoflook
300 g Arborio rijst
1 1/2 dl droge Vermouth of Sherry (fino)
1 L Groentenbouillon
350 g Doperwten, diepvries of vers
blaadje(s) Kropsla, gewassen en in stukjes gescheurd
4 el Verse Munt, en extra blaadjes voor garnering
50 g Mascarpone
Zeezout en vers gemalen peper
75 g verse gerapste, Parmezaan

Risotto van erwtjes en sla Directions

  1. Smelt de boter in een pan, voeg de ui en de knoflook toeen bak het mengsel tot het zacht is, maar niet bruin. Voeg de rijst toe, roer 1 minuut  tot alle korels glimmen en voeg vervolgens de  vermouth (of sherry) toe. Laat het geheel koken tot het vocht is opgenomen
  2. Schenk ondertussen in een andere pan de bouillon en breng deze aan de kook. Voeg ongeveer 1.5dl van de bouillon toe aan de rijst. Doe de erwten erbij en roer tot de bouillon helemaal is  opgenomen. Voeg beetje bij beetje bouillon toe, hou nog +/- 1.5dl over.
  3. Voeg de sla, fijngehakte munt en de rest van de bouillon toe en kkok het geheel tot alle bouillon is opgenomen. Haal de pan van het vuur, roer de mascarpone en 25g van de parmesaanse kaas door het mengsel en breng de risotto op smaak met peper en zout. Dek de pan af en laat de risotto nog 5 minuten rusten.
  4. Garneer het gerecht met de rest van de parmezaanse kaas en muntblaadjes.
  5.  

Notes

 
 

Be the first to post a review

Share This Recipe

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.